Gero poilsio Jums pas mus ...

Pramogos

 

         Salos namelis

Vilos "Dubgiris" kruopščiai tvarkomoje teritorijoje, netoli "Uošvės trobelės",nuostabios gamtos apsuptyje yra didelis tvenkinys, kurio viduryje yra mažytė sala. Nuo kranto iki salos nutiestas dailus akmenų tiltas. O saloje stovi lyg iš pasakų knygos atkeliavęs mažytis, rąstinis, apvalus namelis. Namelis įrengtas žmonių kompanijai iki 15 asmenų. Salos namelyje stovi natūralaus medžio suolai ir medinis, apvalus stalas Jūsų vaišėms. Prie namelio stovi iš tvenkinio kyšantis didžiulis, akmeninis židinys, kuriame galėsite ruošti maistą.".

Salos namelio nuomos įkainiai

 

           Pavėsinės

Vila "Dubgiris" įrengė tris nedideles, medines pavėsines su laužavietėmis. Savo maloniam laikui praleisti galėsite pasirinkti šalia vaikų žaidimo aikštelės, krepšinio ir tinklinio aikštelių stovinčią "Sporto pavėsinę", beržų apsuptyje esančią "Beržyno pavėsinę" arba pušų paunksmėje prieglobstį radusią "Pušyno pavėsinę".

Pavėsinių nuomos įkainiai

 

              Tvenkiniai

Vilos "Dubgiris" teritorijoje iškasti du gražūs, pilni plaukiojančių žuvų, tvenkiniai. Mažasis tvenkinys yra šalia sodybos Pobūvinės lauko terasos. Didysis tvenkinys - netoli "Uošvės trobelės" ir žuvų regyklos, aplink kurį nutiesti siauri takai Jūsų pasivaikščiojimams. Abu tvenkiniai užžuvinti gausybe įvairiausių rūšių žuvų, tokių kaip upėtakiai, unguriai, karpiai, lydekos, karosai, lynai, ešeriai, amūrai, šamai ir eršketai.

 

          Žuvų regyklos

Ant Viloje "Dubgiris" esančio kalnelio įrengta žuvų regykla. Akmenimis grįstais laiptais užlipus į kalnelį, įrengtose mini aikštelėse su suolais, galėsite stebėti tvenkinyje plaukiojančias žuvis bei grožėtis visa Vilos "Dubgiris" teritorija. Svečiams, norintiems pasimėgauti žūklės teikiamais malonumais, išnuomosime žūklės įrangą.

 

 

 

 Aktyvus poilsis

 

     Krepšinis,tnklinis

Vila "Dubgiris" įrengė tris nedideles, medines pavėsines su laužavietėmis. Savo maloniam laikui praleisti galėsite pasirinkti šalia vaikų žaidimo aikštelės, krepšinio ir tinklinio aikštelių stovinčią "Sporto pavėsinę", beržų apsuptyje esančią "Beržyno pavėsinę" arba pušų paunksmėje prieglobstį radusią "Pušyno pavėsinę".

Krepšinio ir tinklinio aikštelės nuomos įkainiai

 

     Vandens pramogos

Mėgstantys aktyvų poilsį lankytojai, gali pasiplaukioti vandens dviračiais, valtimis, baidarėmis bei kanojomis ir pasigrožėti nuostabiu Plinkšių ežero gamtovaizdžiu. O žvejybos mėgėjam pasiūlysime žvejybos įrangą, kad pasiplaukiojimas suteiktų maksimalų malonumą.

Vandens pramogų įkainiai

 

       Dviračių nuoma

Norintiems susipažinti su gražiomis Uikių kaimo apylinkėmis, pamatyti Žemaitijos krašto įžymybes, galime pasiūlyti pasivažinėti dviračiais. Siauri miškų takeliai, kerinti gamta ir įdomios, istorinės Žemaitijos krašto vietos paliks malonų įspūdį apie kraštą, kuriame įsikūrusi  Vila "Dubgiris".

Dviračių nuomos įkainiai

 

       Vaikų žaidimų aikštelė

Vila "Dubgiris" nepamiršo pasirūpinti ir Jūsų vaikučiais. Šalia krepšinio ir tinklinio aikštelių įrengta puiki vaikų žaidimų aikštelė. Čia daugybė ryškiomis spalvomis akį traukiančių karstyklių, sūpynių, yra čiuožykla, stovi smėlio dėžė. Visa Vilos "Dubgiris" teritorija aptverta, šalia nėra jokio pavojaus, tad kol Jūsų vaikučiai linksminsis ir žais judrius, optimizmą skatinančius žaidimus, Jūs galėsite surengti iškylą šalia esančioje "Sporto pavėsinėje".

 

       Pažintinės ekskursijos

 

Savo poilsiui pasirinkę Vila "Dubgiris", turėsite galimybę ne tik atgauti jėgas ir pailsėti, bet ir pamatyti gražias Uikių kaimo apylinkes, pasigrožėti įspūdingu ir kerinčiu Plinkšių ežero ir miškų gamtovaizdžiu, pamatyti iš senovės išlikusį grafo Konstantino Broel Platerio (1847 - 1899) Plinkšių dvarą, paties grafo kapą. Suteiksime galimybę nuvykti ir pamatyti iš XVI a. išlikusį Renavo dvarą, kuris šiuo metu restauruojamas. Jame įsikūręs Mažeikių miesto muziejaus filialas. Iš arti galėsite pamatyti vietas, kuriose buvo filmuojamos lietuviško kino filmo "Tadas Blinda. Pradžia" scenos. Galėsite nuvykti į Sedos miestelį ir pamatyti Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų ir Šv. Jono Nepomuko bažnyčias. Su dviračiais važinėdamiesi gražiais miškų takais, galėsite nuvykti ir pamatyti buvusį Pasruojo valstybinį žuvininkystės ūkį bei Panų (Mergų) kalną, kuriame galėsite pabūti ramybe ir ypatinga aura dvelkiančioje koplytėlėje. Jums pageidaujant, galime suorganizuoti ekskursiją į Žemaitijos nacionalinį parką prie gražaus Platelių ežero.