Gero poilsio Jums pas mus ...

Paukščiukų apartamentai

  Vapsvaėdis

Jaukūs ir erdvūs, šiuolaikiškai įrengti dviejų kambarių apartamentai antrame aukšte. Apartamentų interjeras atspindi vapsvaėdžio gyvenimo būdą ir aplinką. Jūsų ramiam poilsiui skirtas miegamasis, pro kurio langus galėsite stebėti ramų klevo siūbavimą, kitame kambaryje - šviesi ir jauki svetainė su išėjimu į balkoną, kuriame galėsite mėgautis Plinkšių ežero pakrantės vaizdais. Jaukia šiluma ir raminančia židinio liepsna galėsite mėgautis tiek svetainėje, tiek miegamajame. Apartamentuose įrengta mini virtuvė su visa reikalinga buitine technika bei indais ir įrankiais. Jūsų patogumui - vonios kambarys, kuriame rasite rankšluosčius ir plaukų džiovintuvą. Nemokamai galėsite naudotis mini seifu, TV palydovine, bevieliu internetu, oro kondicionieriumi. Šiuose apartamentuose patogiai ilsėtis gali 2 - 4 žmonės.

Kambario nuomos įkainiai

Žiūrėti nuotraukas   Rezervacija

 

Nendrinė lingė

Šiuolaikiškai ir moderniai įrengti dviejų kambarių apartamentai antrame aukšte. Apartamentų interjeras atspinti nendrinės lingės gyvenimo būdą ir aplinką. Jūsų ramiam poilsiui ir geram miegui įrengtas jaukus ir šviesus miegamasis, kitame kambaryje - svetainė su išėjimu į balkoną. Jaukia šiluma ir raminančia židinio liepsna galėsite mėgautis tiek svetainėje, tiek miegamajame. Apartamentuose įrengta mini virtuvė su visa reikalinga buitine technika bei indais ir įrankiais. Jūsų patogumui - erdvus vonios kambarys, kuriame rasite rankšluosčius ir plaukų džiovintuvą. Nemokamai galėsite naudotis mini seifu, TV palydovine, bevieliu internetu, oro kondicionieriumi. Šiuose apartamentuose patogiai ilsėtis gali 2 - 4 žmonės.

Kambario nuomos įkainiai 

Žiūrėti nuotraukas   Rezervacija

 

Baublys

Išskirtinio privatumo reikalaujantiems įrengti prabangūs, dviejų kambarių apartamentai su atskiru įėjimu. Apartamentų interjeras atspinti baublio gyvenimo būdą ir aplinką. Jūsų ramiam ir komfortiškam poilsiui paruoštas miegamasis, kitame kambaryje - šviesi ir jauki svetainė. Tiek iš miegamojo, tiek iš svetainės - išėjimas į balkoną su vaizdu į Plinkšių ežerą. Jaukumo apartamentams suteikia židinys, kurio skleidžiama šiluma ir raminančia liepsna galėsite mėgautis tiek svetainėje, tiek miegamajame. Apartamentuose įrengta mini virtuvė su visa reikalinga buitine technika bei indais ir įrankiais. Įrengtas erdvus vonios kambarys, kuriame rasite rankšluosčius ir plaukų džiovintuvą. Apartamentuose nemokamai galėsite naudotis mini seifu, TV palydovine, bevieliu internetu, oro kondicionieriumi. Šiuose apartamentuose patogiai ilsėtis gali 2 - 4 žmonės.

Kambario nuomos įkainiai 

Žiūrėti nuotraukas   Rezervacija